Teslimat ve İade

İADE ŞARTLARI VE KURALLARI

Satın almış olduğunuz ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz. İade edilecek ürün tarafımızca gerekli kontrollerden geçirildikten sonra iadeniz onaylanacaktır. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte faturasını göndermelisiniz. İade etmek istediğiniz ürün ayıplı ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti müşteriye aittir. Eğer ürün şirket adına fatura edilmiş ise ilgili şirket tarafından ürün için iade faturası düzenlenmelidir.

Ürün İade Adresi:
Bodrum Havlu
Torba Yalıkavak Yolu Üzeri Gündoğan – Bodrum / MUĞLA

TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz siparişiniz onaylandığında ve paketiniz hazırlandıktan sonra en geç 3 gün içinde kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı veya havale ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler kargoya verildikten sonra en geç 7 iş günü içerisinde müşteriye teslim edilecektir.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nüfus cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.